Malá třída

Děti 2 – 3,5 roku


Každé začátky můžou být těžké. Zvlášť u malých dětí, které si teprve zvykají na to být chvíli bez mámy a táty. Proto je v male třídě na prvním místě citlivý a laskavý přístup našich učitelek, které jim to pomůžou co nejlépe zvládnout.

Malý kolektiv a rodinná atmosféra nám umožňuje věnovat se každému prckovi zvlášť a dát mu bezpečné prostředí a dostatek přiměřených podnětů, které může objevovat. Děti mají na každý den naplánované výtvarné, pohybově a další aktivity i hry, které je všestranně rozvíjejí.

V malé třídě jsou vítány děti všech národností ve věku od 2 do 3,5 roku.

Velká třída

Děti 3,5 - 6 let


Od tří a půl roku už jsou všichni „velcí kluci a velké holky“. Proto je dáváme všechny pěkně do jedné party, aby se učili nejen od nás, ale i jeden od druhého. Navíc pro ně máme na každý den připravený kreativní program a projekty, které rozvíjejí dětské smysly, schopnosti a dovednosti Dopoledne i odpoledne si navíc děti můžou vybrat kroužek znaší nabídky.

Velká třída je tu pro děti všech národností od 3,5 roku až k předškolákům.

Potřebujete školku s pořádnou docházkou, nebo jen na pár dopolední v týdnu? Bez problémů. A dokonce se můžeme individuálně domluvit i na jednodenním hlídání (samozřejmě pokud budeme mít volno).

Ceny jsou platné pro školní rok 2023/2024.

PŘÍSTUP K DĚTEM

Máme vlastní způsob práce s dětmi. Používáme k tomu ty prvky a pomůcky Montessori pedagogiky, které podle nás nejvíce fungují, a dáváme dětem prostor vyřádit se výtvarně, hudebně i pohybově. Zkrátka se snažíme, aby je to u nás bavilo.

ÚZKÉ PROPOJENÍ S RODIČI

Budete dostávat fotky a reporty, jak se u nás vašemu potomkovi daří a líbí. Samozřejmě se můžete kdykoliv na cokoliv zeptat a větší témata probrat každou středu odpoledne přímo s Vrchní paní Kocourovou. A pokud budete chtít, můžete s námi vyrazit na společné aktivity rodičů s dětmi. Budeme rádi.

UČITELÉ

Nebudeme lhát – na učitele a učitelky jsme dost vybíraví. Ale to jen proto, že chceme, aby děti trávily čas s hodnými a inspirativními lidmi, kteří je budou nejen "učit", ale i bavit.

Šablony IV pro MŠ Kocour (registrační číslo projektu CZ.02.02.03/00/22_002/0002566)


Projekt je zaměřen na – financování  vzdělávání pracovníků mateřské školy a také personální podporu zaměřenou na zvýšení kvality poskytovaného vzdělávání pro děti.


(c) MS kocour

Dobrovského 527/26, Praha 7, Letná

tel.: 731 751 107, kocour@mskocour.cz


Naše školka využívá mobilní aplikaci Twigsee.

(c) MS kocour

Dobrovského 527/26, Praha 7, Letná

tel.: 731 751 107, info@mskocour.cz